O kibicach

Wraz z założeniem klubu na stadionie zaczęły gromadzić się tłumy kibiców. Ich największą ilość notowano za czasów gry Concordii w II lidze. Gdy zawodnicy z Knurowa przegrali baraże o wejście do najwyższej klasy rozgrywkowej, a piłkarzom zarzucono sprzedaż meczy, frekwencja kibiców zaczęła maleć. W latach. 90, kiedy Concordia występowała na trzecioligowym froncie, piłkarzy wspierały liczne grupy kibiców nie tylko z naszego miasta, ale również z Gliwic, Zabrza i Rybnika. Obecnie na spotkania klasy okręgowej uczęszcza nawet dwustu kibiców Concordii Knurów, a niektórzy biorą udział także w meczach wyjazdowych.

Kibice Concordii są również kibicami Górnika Zabrze. Z tego faktu, że nie ma między nimi podziałów, knurowianie często odwiedzają przyjaciół z Zabrza.